Drozd Film / Lublin 2021

Porozmawiajmy o Waszym dniu!

Trochę więcej o nas

Więcej historii ślubnych !

Dla kogo jesteśmy?

Uwielbiamy tworzyć naturalne i ponadczasowe filmy dla par pełnych uczucia, ciepła i entuzjazmu. Wasz dzień przeżywamy razem z Wami. Śmiejemy się, wzruszamy i cieszymy razem z Wami. Nie potrafimy inaczej, bo tak już mamy. Dzięki temu czujemy,
że nie przychodzimy do pracy, tylko do Was.

Nie chcemy żebyście byli tylko kolejnym wpisem w naszym kalendarzu, a my dla Was kolejnym niemal anonimowym usługodawcą.
Chcemy czerpać radość z tworzenia filmu o Was. Więc jeśli zechcecie razem z nami stworzyć coś wyjątkowego, to my się piszemy! Do tego jeśli nie boicie się okazywać emocji, a konwenanse mało Was obchodzą, to jeszcze lepiej, bo takie historie uwielbiamy!


Film ślubny w szczegółach:

- 1 lub 2 operatorów

3 rodzaje filmu ślubnego do wyboru:


- Film ślubny 10 minut - krótka forma, dzięki której możemy się skupić przede wszystkim na kreatywnych kadrach i nieszablonowym montażu.

- Film ślubny 20 minut - esencjonalna forma, której nie trzeba przewijać. Najważniejsze momenty i emocje Waszego dnia.

- Film ślubny 30 minut - forma, w której mamy wystarczająco miejsca, na zawarcie Waszego dnia w szczegółach.

Dodatkowo:

Trailer/short story - krótka forma 2-4 minuty - Wasz dzień w naszych oczach.

- Mini plener na miejscu w każdym pakiecie.

- Licencjonowana muzyka z legalnego źródła.

Weddings Avenue by drozdfilm 

Opowiadamy historię

Jedna melodia może wyrazić uczucia, których nie da się nawet nazwać, wyartykułować. Jedno zdjęcie może opisać sytuację w całym kraju. Żeby opowiedzieć czym jest film, musielibyśmy nagrać o tym melodię i zrobić jej zdjęcie. 

Lubimy klasyczny język filmowy - pomaga nam przekazać historię w sposób, jaki wszyscy rozumiemy, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oczywiście nie odmówimy sobie wrażeń estetycznych - slow-motion, sound design, rozmyte tło, zbliżenia i ładne kolory. To wszystko dopełnia całości. W naszych filmach znajdziecie trochę bieżących trendów, choć dobieramy je bardzo ostrożnie. Kryterium? Muszą przetrwać próbę czasu.

Filmujemy

Zbliżenia i półzbliżenia - dzięki nim jesteśmy w stanie wynieść emocje Wasze i Waszych bliskich na pierwszy plan. Na drugim planie mamy ujęcia szersze, informacyjne - bardzo potrzebne w prowadzeniu narracji.

Filmujemy nowoczesnymi aparatami - pomaga nam nam to pozostać w cieniu, bo przez większość dnia jesteśmy dyskretnymi obserwatorami.

- Love Stories -

Cinematic Wedding ❤ by Drozd Media // Film ślubny i teledysk
drozd film logo