Drozd Film / Lublin 2021

DJ Best Brothers - film promocyjny 2020

Interaktywna podłoga - przedszkole Insignis

napisz do nas

FILMY PROMOCYJNE

Chcesz dobrze zaprezentować swoją firmę, produkt bądź usługę? Filmowanie zaczynamy od konsultacji; ustalenia kanału komunikacji oraz określenia grupy docelowej.

Co oferujemy?

Sprzedaż to wieloetapowy proces, a film na każdym z tych etapów może Ci pomóc. W social media film to doskonała forma komunikacji. Ograniczona tylko wyobraźnią. Buduj wizerunek marki, opowiedz o swojej usłudze, poinformuj o nowym produkcie, wystroju, narzędziach, współpracy czy wydarzeniu. Albo tak po prostu wrzuć trochę estetycznych materiałów na swój fanpage lub IG. Dostosowujemy wszystkie parametry gotowej produkcji tak, aby trafiła do grupy docelowej i wykorzystała potencjał serwisu (Facebook, Instagram, YouTube, strona www). To ważne. Niektóre filmy nie powinny przekraczać 10 sekund, inne powinny trwać 10 minut. Wszystkie powinny cieszyć oko.

Cena?

Podstawowa produkcja już od 949zł. Co ważne, realizowana jest z pełnym użyciem sprzętu, odpowiednim montażem, color gradingiem i legalną licencjonowaną muzyką w cenie. Jest również możliwość nawiązania stałej współpracy opartej o miesięczny abonament, w ramach której opiekujemy się stroną medialną Twojej działalności.

RELACJE Z WYDARZEŃ

Przy pomocy profesjonalnego sprzętu stworzymy interesującą i estetyczną relację z Twojego wydarzenia.

POSTPRODUKCJA

Nie mniej ważna niż sam proces filmowania. Ciekawy montaż, color correction oraz color grading - to podstawa.

FULL HD / 4K

To jest jakość naszych nagrań. Dodatkowo dbamy o płynne ujęcia, dzięki wewnętrznej i zewnętrznej stabilizacji.

CENY

Ustalane po wstępnym zarysowaniu potrzeb.

SARP U40 Lublin 2019 Highlights

East motocross cup - promo nowego toru

Just Walk.

Homemade Coffe

Vienna

drozd film logo