drozd film logo

DROZDFILM

Michał

Cześć!

Jak już pewnie zdążyliście odnotować, opowiadam historie w ruchomym obrazie. Można mnie w tych historiach zobaczyć, najczęściej w refleksach niepoprawnego romantyzmu,
jak i rzutkiej głupoty. Prościej jednak będzie, jeśli coś o sobie napiszę: Z moją żoną Dominiką jesteśmy zakochańcami od pierwszego wejrzenia. Poważnie. Po dwóch tygodniach bycia razem stwierdziliśmy, że bierzemy ślub tuż po studiach. No i wzięliśmy ślub tuż po studiach. 
Jestem również ojcem dobrze zapowiadającego się operatora - 5 letniego Remigiusza. Na razie jednak realizuje się głównie w rozbrajaniu wszystkich swoimi wielkimi oczami.

Dominika twierdzi, że jeśli akurat nie jestem niepoważny, to wspominam jak kiedyś uprawiałem motocross i wygrażam się, że kiedyś jeszcze kupię motocykl. Mam też niestety tak, że po przesłuchaniu każdego audiobooka twierdzę, że przeczytałem książkę.

Na codzień całą trójką mieszkamy w Lublinie.
W naszym małym mieszkaniu jest zupełnie zwyczajnie. Popijamy kawkę, dostawiamy kolejne roślinki, a ja składam Wasze historie i myślę nad kolejnymi.

Drozd Film / 2024