Drozd Film / Lublin 2021

#4 Nie mamy filmu z własnego ślubu. Serio (wtedy nie filmowaliśmy ślubów). Wpływ jaki to wywarło na nasze produkcje jest niebywały! Więcej o tym na dole.

#5 Lubimy między innymi tych autorów: Jakub Żulczyk, Szczepan Twardoch, Zygmunt Miłoszewski, Vincent V. Severski, Remigiusz Mróz, a z zagranicznych: Oscar Wilde, Arthur C. Clarke, Dmitry Glukhovsky, Frank Herbert, J.K. Rowling/R. Galbraith. Tych bardziej klasycznych pominiemy, bo lista zanadto się wydłuży.

#6 TV? Dominika jest mianiakiem "Przyjaciół", ja wolę "Jak poznałem Waszą matkę". Oboje uwielbiamy "The office", "Rodzinę Soprano" i "Dolinę Krzemową".


#7 M: Startowałem w mistrzostwach Polski w motocrossie i crosscountry. Mam dożywotnią licencję A (najwyższą), a prawo jazdy na motocykl zdałem za drugim razem :O

#8 M: Pierwszy ślub w życiu sfilmowałem znajomym w 2019 roku, żeby zobaczyć, czy mi się to spodoba. Spodobało się wszystkim.

#9 W styczniu 2020 Dominika weszła na pokład i sfilmowaliśmy swój pierwszy ślub już jako Drozd Film. Ciekawostka - był to jedyny niepandemiczny ślub w naszej karierze.

#10 Wracając do słonia w pokoju: nie mamy filmu z własnego ślubu.
To jest najpiękniejsza ironia jaką widzieliśmy: Na codzień zajmujemy się dawaniem czegoś, czego sami pragniemy i jednocześnie nigdy nie będziemy mieli. To ciekawe, że akurat ten brak jest właściwie rdzeniem, tego jak postrzegamy film ślubny i jak go tworzymy. Poważnie. To jest pustka, którą wypełniamy zawsze tworząc na nowo film, jakiego sami najbardziej byśmy chcieli!

Chcecie nas bliżej poznać? Oto kilka ciekawostek o Drozdach!

#1 Dominika: Żona, matka i mol książkowy. Skandynawski kryminał, koc i czekolada, to wszystko czego potrzebuję.

#2 Michał: Mąż, ojciec i motocyklista - raczej crossowy niż uliczny. Chętnie się podepnę pod ten kryminał, koc i czekoladę.

#3 Na drugim roku studiów, po 2 tygodniach bycia razem, stwierdziliśmy, że weźmiemy ślub po studiach. Wzięliśmy ślub po studiach.

Dominika i Michał, cześć!

drozd film logo